KAMAJŲ

BENDRUOMENĖ

   

<<< į titulinį 

   „Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina.

     Kovo 14 d. į pirmąjį turnyrą Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje išvyko dvi kovingai nusiteikusios kamajiečių komandos: “Keturakiai“ ir „Šnekučiai“ .Viktorinos pagrindinė tema – Europa, tad dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie žemyno kultūrą, sportą, istoriją, politiką, geografiją,  kiną, muziką, įžymius žmones ir kitas sritis. Pirmasis turnyras buvo sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Kiekvienas turas skirtingas: pirmasis – bendrųjų (įvairių) klausimų turas, antrasis – sporto, trečiais – politikos, ketvirtasis – vaizdinės medžiagos, ir paskutinysis penktasis – muzikinis turas. Klausimai buvo tikrai ne iš lengvųjų ir reikalavo ne tik žinių, bet ir loginio mąstymo.

  Po įtemptos 2 valandų kovos, pergalę šventė „Keturakiai“, antrieji liko „Šnekučiai“, aplenkę Bajorų bendruomenės „Bajorų protus“ ir Pandėlio gimnazijos „Eurogimnazistus“. Nugalėtojų komandos nariai: Paulina Lašaitė, Jolanta Lašienė, Irena Davainytė ir Kęstutis Juška gavo po 4GB USB raktą su „Europrotų“ logotipu.

  Pavasario ture vyks penki turnyrai. Abi komandos nusiteikę kovoti iki galo.